Informacje o firmie


Firma KLIMAT-DOM Paweł Rędziński zapewnia kompleksowa obsługę w zakresie instalacji sanitarnych. Oferujemy Naszym klientom pełną ofertę zarówno w zakresie doradztwa, projektu , wykonawstwa a także serwisu zamontowywanych urządzeń.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do inwestorów poszukujących firmy która kompleksowo wykona całość prac instalacyjnych oraz takich którzy poszukują wykonawcy do pojedynczych instalacji, szczególnie rekuperacji, wentylacji mechanicznej, klimatyzacji i ogrzewania.

Firma Klimat-Dom posiada aktualne Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej z tytułu prowadzonej działalności w zakresie budownictwa i instalacji i użytkowania mienia w PZU SA  od 2007 roku i do tej pory nie było żadnych zgłoszeń ani wypłat z polisy.

Naszym klientom oferujemy przede wszystkim: profesjonalną obsługę, uczciwość, terminowość i dobrą jakość wykonanej usługi.

Pełną naszą ofertę znajdą Państwo w zakładce – Co oferujemy.

Dodatkowo:

  • projekt oraz dobór urządzeń w zależności od istniejących warunków lokalowo – mieszkalnych,
  • doradztwo techniczne,
  • sprzedaż urządzeń po atrakcyjnych cenach – rabaty od cen katalogowych producentów,
  • montaż instalacji sanitarnych
  • regulacja i pomiary instalacji
  • serwis

Wybrane przykłady naszych instalacji możecie Państwo zobaczyć w zakładce Realizacje

Przez wiele lat doświadczeń wybraliśmy kilku  producentów urządzeń, naszym zdaniem najlepszych na rynku i właśnie te polecamy. Dokonując wyboru kierowaliśmy się odpowiednio wysoką jakością urządzeń i rozsądną ceną. W zależności od możliwości i preferencji klienta dobieramy najbardziej optymalne rozwiązanie.

Pro-vent, Komfovent, Zehnder, Brink, Wolf, Kermi, Prandelli  Fujitsu, Mitsubishi ,LG