Rekuperatory


Wentylacja z odzyskiem ciepła, a więc rekuperacja, zyskuje coraz większą popularnością wśród posiadaczy domów jednorodzinnych, pragnących zadbać o komfort swój i swojej rodziny, a także poszukujących sposobów na oszczędzanie.

W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo rekuperatory wybrane spośród najlepszych na rynku, które są wynikiem wieloletnich prac specjalistów i zastosowania nowoczesnych technologii. Wybierając rozwiązania najbardziej cenionych producentów i stale poszukując innowacji, zaopatrujemy Klientów w wydajne i pozwalające osiągnąć komfortowe warunki do życia systemy. Urządzenia dają gwarancję dopływu świeżego powietrza, oszczędności energii cieplnej zużywanej do ogrzewania, niskiego poziom hałasu oraz doskonałej filtracji powietrza.

Wybierając rekuperator dostosowany do swoich potrzeb, warto zasięgnąć opinii ekspertów – jako doświadczeni wykonawcy, chętnie pomożemy Państwu znaleźć rozwiązanie dopasowane do indywidualnych potrzeb – zapraszamy do zapoznania się z ofertą i kontaktu.

Komfovent firmy Amalva

Urządzenia wentylacyjne pozwalające na wykorzystanie do podgrzania pomieszczenia aż 85 procent traconego powietrza, które doskonale sprawdzają się zarówno w obiektach mieszkalnych, jak i użyteczności publicznej.

Aeris firmy Zehnder

Nowoczesny rekuperator, znajdujący zastosowanie w domach jednorodzinnych i mieszkaniach., biurach czy innych miejscach. Cicha, w pełni zautomatyzowana praca i wymiennik o sprawności do 95 procent to jego główne zalety.

Mistral firmy Pro-vent

Centrale wentylacyjne Mistral to idealne połączenie wysokiej wydajności i atrakcyjnej ceny. Dzięki cichej pracy, możliwości wyboru optymalnej mocy i unikatowej konstrukcji wymienników, sprawdzą się w każdym miejscu.

Vallox firmy Vallox Oy

Fińskie systemy wentylacyjne o doskonałej sprawności odzysku ciepła oraz łatwej regulacji. Nowoczesna automatyka zastosowana w urządzeniach sprawdzi się zarówno szczególnie w domach energooszczędnych.

Save firmy Systemair

Seria wentylatorów, która wyróżnia się niskim zużyciem energii oraz wysokim komfortem użytkowania. Urządzenia posiadają funkcje, dzięki którym można dobrać sposób ich działania do aktualnych potrzeb użytkowników.

Brink

Zróżnicowana wydajność, doskonała sprawność odzysku ciepła oraz ciche i energooszczędne wentylatory to zalety rekuperatorów Brink. Ich wysoka jakość wykonania została doceniona przez Klientów w całym kraju.

Dospel

Wentylatory do zastosowania w domach i obiektach użyteczności publicznej, które wyposażone zostały w nowoczesny wymiennik ciepła krzyżowo-przeciwprądowy marki Heatom. To połączenie niskiej ceny z najwyższą sprawnością.

Orcon

System wyposażony w wydajne i ciche wentylatory EC, który zapewnia stałą efektywność, nawet w przypadku gwałtownej zmiany warunków. Posiada w wyposażeniu standardowym przydatną funkcję by-passu i czujnik wilgotności.

Berluf

Urządzenie zapewniające najwyższą jakość powietrza w domu czy biurze, skutecznie filtrujące zanieczyszczenia. Zastosowanie w nim trzech hybrydowych wymienników ciepła okazało się strzałem w dziesiątkę.

Vent axia

Rekuperatory Kinetic to urządzenia z najwyższej światowej półki, co jest efektem zastosowania zintegrowanego czujnika wilgotności, różnych wariantów sterowania urządzeniem oraz wydajnego systemu wentylacyjnego.